O mnie

Ci, którzy milczą, skrywają w sobie najwięcej emocji.

Dawno, dawno temu jako małe dziecko przyglądałam się staremu odbiornikowi radiowemu. Mój tata po ciężkim dniu pracy wyciszał się, słuchając wieczornych audycji. Patrzyłam na podświetloną w mroku szybkę i zastanawiałam się, jak to możliwe, że spiker wszedł tam do środka i rozmawia z innymi ludźmi. Była w tym dla mnie magia.

Minęły lata, zrozumiałam, że ludzie nie siedzą w odbiorniku, tylko w studio radiowym, ale magia pozostała. Magia dźwięku, magia rozmowy, magia ciszy.

Uwielbiam radio nocą.

Kim jestem?

Nazywam się Magda i jestem autorką podcastu Master Your Emotions. W przerwie między pracą na etacie, wychowaniem dzieci, przeprowadzaniem się i szukaniem siebie realizuję swoją największą pasję: zapraszam do rozmowy osoby, które inspirują do tego, by żyć lepiej. W zgodzie ze sobą i ze swoimi emocjami. Umawiam się na wirtualną kawę, aby dowiedzieć się czegoś nowego, zrozumieć więcej i podzielić się tym dalej. Wierzę, że zarówno dobra, jak i zła karma zawsze wraca.

Prywatnie jestem uzależniona od grubych książek, mocnej kawy, amerykańskiego jazzu i dalekich podróży.

Dlaczego nagrywam podcast?

Wszystko zaczęło się na studiach dziennikarskich, gdy poznałam dwie fascynujące kobiety: Katarzynę Michalak i Małgorzatę Żurakowską z Polskiego Radia Lublin. To one nauczyły mnie, jak szukać emocji w reportażu, dlaczego warto mówić o emocjach i co emocje zmieniają w życiu.

Pewnego dnia spotkałam Izabelę Janowską-Ścibisz, która została moja mentorką.I wtedy usłyszałam jedno z najważniejszych zdań w moim życiu: „Jak nie teraz, to kiedy?”. Pod czujnym i motywującym okiem Izy powstała idea stworzenia miejsca, w którym rozmawiamy otwarcie o tym, jak radzić sobie z emocjami i pracować nad nimi, aby zamiast nas pogrążać stały się naszym sprzymierzeńcem. Miejsca, w którym emocje biznesu spotykają się z emocjami życia osobistego.

Podcast Master Your Emotions zrodził się z bezgranicznej pasji do słowa mówionego, spotkań z inspirującymi ludźmi, uczenia się nowych rzeczy i dzielenia się zdobytą wiedzą.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszam do kontaktu na adres mailowy:

podcastmasteryouremotions@gmail.com

Poznajmy się w sieci!

Leave a Reply

%d bloggers like this: